E-ticaret

E-ticaret

E-ticaret Nedir?

E-ticaret; ürün ve hizmetlerin reklam, satış, dağıtım ve ödeme aşamalarında yapılması gereken işlemlerin online sistemler üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret veya internet ticareti olarak da bilinir. Geleneksel ticaretin internet ortamında yapılması olarak da düşünülebilir. Sunulan hizmetler internet ağı üzerinden çevrimiçi olarak sağlanmaktadır.

E-ticaretin önemi mobil teknolojisinin büyümesi ve internetten alışverişin daha çok tercih edilmesi ile birlikte daha da fazla artmıştır. E-ticaret, dünyanın herhangi bir yerinde ürün ve hizmetlerini satmak isteyen işletmeler ile dünyanın herhangi bir yerinde satışı yapılan ürünlere ihtiyacı olan müşterileri buluşturmaya yarayan muazzam bir ticaret şeklidir. E-ticaret siteleri sayesinde birçok firma yerel olarak büyümek yerine Global pazarda büyüme yoluna çok daha kolay bir şekilde gitmektedir. 

Bir mağazanız varsa hemen bir e-ticaret sitesi sahibi olmanız işletmeniz için oldukça avantajlı olacaktır.

Sitenano, E-ticaret sitesi kurmanın en kolay yolu. Hemen İnceleyin.

Eticaret’te Domain (Alan Adı) Seçimi

Alan Adı, hatırlaması zor olan IP adresleri yerine kullanılması için geliştirilen bir isimlendirme yöntemidir, farklı bir tanımla “sitenizin adı ve adresi” olarak da söylenebilir. 

Elektronik Ticaret sitesi ya da bir web sitesi kurulumu yaparken, ilk yapmanız gereken adım doğru bir domain adına karar vermektir. Domain adının orijinalliği, etkileyiciliği, akılda kalıcılığı, sahip olduğu uzantı (com, com.tr, net...) gibi birçok konuya dikkat etmek gerekir. Siteniz için düşündüğünüz alan adının akılda kalıcı, yazılması kolay ve kısa olmasına dikkat edin. Alan adı ne kadar uzun olursa, hatalı yazma olasılığı da o kadar artmaktadır.

E-ticaret siteniz için *.sitenano.com olarak ücretsiz bir alt alan adı oluşturabilir, alan adı yönlendirmesi yapabilir veya yönetim paneliniz üzerinden yeni bir alan adı da satın alabilirsiniz. Bu özellik siz siteniz için özel bir domain edinmeye hazır olana kadar sitenizin sorunsuz ve kolay bir şekilde yayınlanmasını sağlamak için uygun bir yöntemdir.

Sitenano E-ticaret sitenizin alan adı yönetimi için çeşitli seçenekler sunar. Alan adı işlemlerinizi sahip olduğunuz yönetim paneliniz üzerinden kolaylıkla tamamlamanızı ve takip etmenizi sağlar.

Doğru Domain Seçimi

Alan Adı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

E-ticaret Sistemi

E-Ticaret Alt Yapısı Nedir?

E-Ticaret altyapısı, sitenizdeki ürünlerinizin listelenmesini, barınmasını ve gösterilmesini sağlayan, müşterilerinizin sitenizi ziyaret edip, ürünlerini bularak satışa kadar giden süreçte tüm adımlarını kolaylıkla ilerletebildiği, bir yönetim paneline sahip en temel e-ticaret bileşenidir.

Siteniz güçlü ve geliştirilebilir bir altyapıya sahip, ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir sisteme sahip olmalıdır. E-ticaret sisteminizi bir araya getiren farklı özellik ve hizmetler mevcuttur.

Sitenano E-ticaret sistemi konusunda bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilir, ayrıca hemen bir tema oluşturup yönetim panelini de inceleyerek e-ticaret sistemimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hazır E-ticaret Sitesi

E-ticaret Sitesi Kur

E-ticaret Özellikleri

E-ticaret yaparak satışlarınızı artırmak ve daha çok alanda yer almak istiyorsanız seçeceğiniz e-ticaret yazılımının bazı önemli özellikleri sağlaması gerekir. İyi bir yazılım alt yapısına sahip e-ticaret sitesi işinizin gelişmesine oldukça katkı sağlayacak ve işinizde iyi cirolar yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Bir e-ticaret sitesinde bulunması gereken temel özelliklerin yanı sıra ayrıca ilave hizmetler veya özellikler ile de geliştirilebilir olması önemlidir. Mobil uyumu, güvenlik, hız, çoklu ödeme, kampanya, seo… gibi dikkat edilmesi gereken birçok özellik vardır. Sitenizin size ve sitenizi ziyaret eden müşterilerinize sağladığı farklı avantajlar mevcuttur. Müşterilerinize daha iyi bir hizmet vermek ve dolayısıyla da kendi iş potansiyelinizi artırmak için e-ticaret sitenizin sahip olması gereken özelliklerinin doğru belirlenmesi önemlidir.

Sitenano`da, internette hemen satışa başlamak için gerekli olan tüm standart e-ticaret özellikleri mevcuttur. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz bir çok özelliği ve entegre modülleri sayesinde işlerinizi kolaylaştırır.

Sitenano e-ticaret sağlayıcısı olarak sunduğumuz e-ticaret özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz. 

E-ticaret Özellikleri

Cloud Sunucu

Ürün Açıklama Editörü

E-ticaret Entegrasyonları

Ürün Karşılaştırma

E-ticaret Paketi Özellikleri

E-ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret Paket Fiyatları

E-ticaret sağlayıcıları tarafından farklı planlara göre çeşitli seçenekler dahilinde sunulan e-ticaret sitesi fiyatları mevcuttur. Bu fiyatlar hazır e-ticaret sitesi fiyatı, farklı paket özelliklerine göre belirlenen e-ticaret paket fiyatları, yıllık yenileme ücreti veya zamanla ihtiyaç duyduğunuz özellik ve eklentilere göre ilave ücretler olarak karşınıza çıkabilir.

Detaylı bir şekilde iyi bir sistem, özellik ve fiyat araştırması yaptıktan sonra sizin için en uygunu olduğunu düşündüğünüz e-ticaret sistemi ile bir eticaret sitesi sahibi olabilirsiniz.

Sitenano e-ticarete yeni başlamak isteyenler ve sitesini taşımak isteyenler için uygun çözümler ve avantajlı fiyatlar sunar.

Ücretli paketlere ek olarak ücretsiz e-ticaret seçeneği de mevcuttur ve standart özelliklerin birçoğunu içerir.

Sitenano ile e ticaret sitesi fiyatlarını hemen inceleyin.

Ücretsiz E-ticaret

E-ticaret Sitesi Fiyatları

Ucuz E Ticaret Paketleri

E-ticaret Paketleri

E-ticaret paketleri bir online alışveriş sitesinde olması gereken özellikleri barındıran e-ticaret siteleridir, karşılaştırmalı olarak sunduğu farklı özelliklere sahip mevcut paketler arasından bir seçim yapmanızı sağlar.

E-ticaret paketleri aralarında farklı özelliklere ve fiyatlara göre gruplandırılırlar. Genellikle 1 gün gibi kısa bir kurulum süresi içinde size e-ticaret sitesi sahibi olma imkanı sağlar. Paketinizin sağladığı özellikler çerçevesinde e-ticaret sitenizi kolaylıkla satışa açabilirsiniz. E ticaret paketleri ile oluşturulan e-ticaret siteleri güvenlidir, ödeme sayfalarında bilgilerin korunabilmesi amacı ile özel şifreleme sistemleri SSL kullanılmaktadır, site sahiplerine özel bir yönetici paneli bulunmaktadır. İhtiyacınız olan entegrasyonlar kolaylıkla sitenize entegre edilebilir ve daha bir çok özellik ihtiyacınıza göre size hazır olarak sunulur.

Sitenano’da e-ticaret paketleri arasından ihtiyacınıza uygun olan paket seçimini yapabilir ve sitenizi hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret Paketleri'ni İncele.

E-ticaret Sitesi Kur

Kendi E-Ticaret Sitenizi Kurun.

Henüz bir e-ticaret siteniz yok ve başlangıç seviyesindeki bir bütçe ile kendi e-ticaret sitenizi kurmak istiyorsanız bu konuda hizmet alabileceğiniz hazır e-ticaret sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Hazır e-ticaret siteleri farklı iş alanlarına sahip bir çok hazır temayı bünyesinde barındırır ve kurulumlarını kolayca yapabileceğiniz şekilde birçok özellik içerisinde hazır olarak sunulmaktadır. Hazır bir e-ticaret sitesinde arayacağınız en önemli özelliklerden bazıları sitenin arama motoru uyumlu olarak internette bulunabilir olması ve mobil uyumlu olması sayılabilir. Diğer şekilde bu özellikleri barındırmayan bir sitenin size pek bir avantajı olmayacaktır.

Siz de kendi e-ticaret sitenizi oluşturarak e-ticarete ilk adımınızı atabilirsiniz.

Bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız Sitenano ile ilk olarak hemen bir tema seçerek kuruluma başlayabilirsiniz.

E ticaret Temaları ve e-ticaret sitenizi nasıl kuracağınızı inceleyin.

E-ticaret Temaları

E-ticaret Sitesi Oluştur

Kendi E-ticaret Siteni Kur

E-ticaret Ödeme Entegrasyonları

Çoklu ödeme yöntemleri ile satışlarınızı arttırın.

E-ticaret sitelerinde en önemli unsurlardan biri de online ödeme yöntemleridir. Ödeme entegrasyonları müşterilerine daha fazla hizmet sunmak isteyen e-ticaret sahipleri için alternatif ödeme imkanları sağlamaktadır.

Ödeme entegrasyonları ile e-ticaret sitenizde birden fazla bankaya ait sanal pos ile hizmet vermiş olursunuz ve müşterilerinize tek çekim veya taksit avantajları ile güvenli bir ödeme altyapısı sağlarsınız.

Siteniz içerisinde ne kadar farklı ödeme yöntemi bulundurursanız, rakipleriniz karşısında da o kadar öne çıkmış ve satışlarınızı arttırmış olursunuz.

Sitenano, Türkiye'de geçerli ve yönetmelikçe onaylı tüm ödeme sistemi sağlayıcıları için ödeme sistemi entegrasyonu sağlar.

PayPal, Payu, Masterpass, Garantipay, Iyzico, iPara, Paytr, Payme, Paynet ve benzeri ödeme servis hizmetleri entegrasyonu.

Eticaret Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonu ile ürünleriniz daha fazla kişiye ulaşır, e-ticaret siteniz için daha geniş bir satış ağı oluşturur.

Aktif satış yapan pazar yerleri e-ticaret sitesi sahipleri için iyi bir satış kanalı oluşturur. E-ticaret sitenizi bir veya birden fazla pazar yerine entegre ederek ürünlerinizin daha fazla kişi tarafından görünmesini sağlayabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları ürünlerinizin fiyat, açıklama, özellik gibi alanlarının tek merkezden kontrol edilmesini sağlar. Farklı pazar yerlerine ya da e-ticaret sitesine farklı fiyat gönderimi tek merkezden yapılır. Yapılan değişikliklerin sanal mağazaya gitmesi otomatik olarak gerçekleşir. 

Gelen siparişlerin bilgisi anlık olarak düşer, siparişlerin gözden kaçması veya ihmal edilmesi gibi durumların önüne geçer. İş yükünü ve harcanan süreyi çok azaltarak kolay bir yönetim sağlar.

Sitenano ile E-ticaret satışlarınıza katkı sağlayacak pazaryeri entegrasyonları.

Hepsiburada, n11, gittigidiyor, trendyol, amazon... entegrasyonları.

Tedarikçi XML Entegrasyonu

XML Entegrasyonu Nedir?

XML Entegrasyonu, tedarikçi konumunda olan bir e-ticaret sitesindeki tüm ürün bilgilerinin, onunla XML anlaşması yapmış olan bir başka e ticaret sitesine periyodik olarak aktarılmasıdır.

E ticarette en çok kullanılan entegrasyonlardan biridir ve e-ticarete yeni başlayanlar için etkili bir yöntemdir. Stokta ürün bekletmeden ve ürüne yatırım yapmadan bayisi olunan firmanın ürünlerini kolaylıkla satabilme imkanı sağlar.

XML entegrasyonu yapıldıktan sonra tedarikçi firmadaki ürün, detay, stok, fiyat gibi bilgiler ayarlanan zamana göre eticaret sitenize otomatik olarak aktarılır.

Bu ürün bilgilerinin aktarımı konusunda sürekli olarak bilgi alışverişine gerek yoktur. Ayrıca ürünleri tek tek elle güncelleme zorunluluğu da bulunmaz, tüm işlemler belirlenen zamanlarda otomatik olarak gerçekleşir.

Sitenano ile XML Entegrasyonları'nı inceleyin.

Muhasebe Entegrasyonları

Muhasebe Entegrasyonu Nedir?

Genellikle e-ticaret sitelerinin kullandığı cari, fatura, çek, senet, kasa ve banka gibi konularının hareket girişlerinin yapılmasıyla, bu hareketlerin anlık olarak muhasebe programlarına entegre edilerek, verilerin düzenlenmesini sağlayan programlardır.

Muhasebe-ERP entegrasyonları ile e-ticaret sitenizdeki stok ve sipariş düzenlemeleri için ekstra vakit harcamaz, zaman ve maliyetten tasarruf sağlarsınız.

Kullandığınız muhasebe programını e-ticaret sitenize entegre edebilir, siparişlerinizi doğrudan otomatik olarak muhasebe programınıza aktarabilirsiniz. Bu entegrasyon ile stoklarınız her daim güncel olurken karışıklık yaşanmasının önüne geçmiş olursunuz, siparişlerinizi, ürünlerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sitenano ile bir e-ticaret sitesi kurun ve muhasebe entegrasyonlarından yararlanmaya başlayın.

Sitenano ile bir E-ticaret sitesi kurun ve tüm bu hizmetlerden yararlanmaya başlayın.

Yeni başlayanlar ve sitesini taşımak isteyenler için uygun çözümler ve avantajlı fiyatlar.

E-ticaret Sitesi Fiyatları

Ücretsiz E-ticaret sitesi veya diğer E-ticaret Paketleri arasından bir seçim yapın.

E-ticaret Temanızı Seçin

Hazır e-ticaret temalarından dilediğinizi seçin.

Sitenizi Kurun ve Kulanmaya Başlayın.

Belirlediğiniz fiyat ve özellik planına göre kendi e-ticaret sitenizi kurun.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım