E-ticaret sitenizi açın, internetten satışa başlayın.

3 adımda e-ticaret sitesi

3 adımda sitenizi oluşturun, sizin için en uygun olan tema ve özellikler ile satışa hazır hale getirin.

 • 01

  Temalar arasından

  istediğiniz temayı seçin

 • 02

  Oluşturun ve sayfanızın

  kurulmasını bekleyin

 • 03

  Sayfanızı özelleştirmeye başlayın

  ve satışa hazırlayın

01

E-ticaret temanızı seçin

Temalarımız arasında birçok tasarım seçeneği sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. İstediğiniz temayı seçip sitenize uygulayabilir, kendi ürün gruplarınıza göre gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

Sitenano kendi sanal mağazasını kurmak isteyenler için tema havuzunda birçok farklı ürün grubuna sahip olan farklı tema örnekleri sunar. Elektronik, kitap, hobi ürünleri, müzik aletleri, ev aksesuar ürünleri, spor aletleri, kozmetik... Ürün grubunuza en yakın veya beğendiğiniz herhangi bir tema ile hemen kendi sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Tüm E-ticaret temaları mobil uyumluluğa sahiptir. Müşterilerinizin cep telefonu, tablet ya da bilgisayar farketmeden kolay ve hızlı bir alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Temanı Oluştur

02

E-ticaret sitenizi özelleştirin

Sitenizin rengini ayarlayın, anasayfanızı kendi kampanya bannerlarınız ile özelleştirin.

Seçtiğiniz temayı kendi ürün grubunuza ait kategori, ürünler, resim ve içeriklerle oluşturmaya başlayın.

Kampanya bannerları tasarlayın sitenize ekleyin veya banner yönetim ayarları ile istediğiniz ürün veya ürünlerin kampanya bölümlerinde görünmesini ayarlayın.

Seçtiğiniz temanın kendi marka renginize uygun olmadığını düşünüyorsanız tema renk ayarları ile sitenizi istediğiniz renge göre değiştirin. Özel renk ayarları ile istediğiniz renk tonunu kolayca ayarlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Kendi Siteni Kur

03

Sitenizi satışa hazırlayın

Sitenizde hemen satışa başlamanız için gerekli olan tüm standart özellikleri Sitenano e-ticaret sitelerinde bulabilirsiniz.

E-ticaret sitenizi açmanız, satışa başlayarak yeni müşteriler kazanmanız ve işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan birçok özellik bir arada. Siz de Sitenano e-ticaret temalarından birini seçin, ücretsiz site kurulumunuzu tamamlayın ve hemen satışa başlayın.

Bir sorunuz mu var? Hiç merak etmeyin, destek ekibimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Temel E-ticaret Özellikleri

Alan Adı, SSL, Hosting, E-posta, Güvenlik, Yedekleme ve Güncelleme hizmetleri ile daha birçok e-ticaret hizmeti Sitenano tarafından bir bütün olarak sizlere sunulur.

Ücretsiz Alan Adı ve Diğer Alan Adı Hizmetleri

E-ticaret siteniz için *.sitenano.com olarak ücretsiz bir alt alan adı oluşturabilir, alan adı yönlendirmesi yapabilir veya sitenano üzerinden yeni bir alan adı da satın alabilirsiniz.

Diğer Özellikler

Ödeme sistemleri entegrasyoları, içerik yönetimi hizmetleri, kargo ve lojistik entegrasyonları, pazaryeri entegrasyonları, tedarikçi xml entegrasyonları, kampanya özellikleri...

!

Kendi E-ticaret Sitenizi Kurun

Ücretsiz veya bütçeniz göre ücretli bir e-ticaret planı seçin.

 • Standart özelliklere sahip 1 Yıl ücretsiz E-ticaret Sitesi!
 • Yalnızca E-ticaret Entegrasyon ücretine sahip çok daha avantajlı fiyatlarla e-ticaret siteleri!

E-ticaret Siteni Kur
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım