Cloud Sunucu ( Bulut Sunucu)

E-ticaret Siteniz İçin Hızlı & Güvenli Bir Çözüm

Cloud Sunucu altyapısı ile çalışan hızlı ve

tam güvenlikli bir E-ticaret sitesine sahip olun

Sitenizi ve müşterilerinizi koruyun

E-ticaret sitenizde oluşabilecek problemlere karşı koruma sağlamak almak için Bulut Sunucu'nun güçlü güvenlik ve altyapı özelliklerinden yararlanın.

Hızlı ve güvenilir bir ağ üzerinde barındırın

Kesintisiz hizmet altyapısı ile hizmet verirken, sitenizin yüklenme, sayfa açılış hızlarında oluşabilecek yavaşlama problemlerinin önüne geçer.

Geleceğe hazır altyapı

Bulut Sunucular güvenli, küresel, yüksek performanslı ve sürekli olarak gelişme halindedir. Siteniz için doğru bir çözümdür.

bulut sunucu nedir

Bulut Sunucu Nedir?

Bulut sunucu web sitelerinin; kesintisiz çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için, birden fazla sunucudan oluşan ve bulut olarak adlandırılan bir sunucu kümesinde barındırılmasıdır.

  • Güçlü altyapı bileşenlerinden oluşan bulut sunucular, oldukça verimli bir barındırma çözümü sunacak şekilde yapılandırılırlar.

  • Verileri taşıma ve her an her yerden ulaşma konusunda eşsiz imkanlar sağlar. 

  • Bulut sunucuda bulundurulan web siteleri çok daha hızlı yüklenme sürelerine sahiptirler. Arıza, bakım, donanım iyileştirmeleri nedeniyle oluşabilecek bir kesintiye uğramazlar.

  • Hiçbir trafik limitine takılmadan e-ticaret siteniz sürekli yayında olurLoad Balancer

Modern mimarilerinde artan trafiği karşılamak için mevcut kaynakları (İşlemci veya Bellek) artırmak yerine yeni sunucu eklenmesi tercih edilmektedir. Mevcut kaynakları artırmak scale-up, yeni sunucular eklemekse scale-out olarak bilinir.

Detaylı bilgi

Performans / CDN

Veri, video, uygulama ve API'lerinizi dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerinize düşük gecikme süresi ve yüksek aktarım hızlarıyla güvenli bir şekilde ulaştıran ve yazılım geliştiriciler için kullanım kolaylığı sunan hızlı bir içerik teslim ağı (CDN) hizmetidir.

Detaylı bilgi

DDOS Koruma

Dağıtılmış Ağ Saldırıları, genellikle Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırıları adıyla bilinir. Bu tür saldırılar, bir şirketin web sitesini sağlayan altyapı gibi, herhangi bir ağ kaynağı için geçerli olan belirli kapasite sınırlarından faydalanır.

Detaylı bilgi

Cloud Sunucunun Avantajları

E-ticaret siteniz için Cloud Sunucu'nun avantajlarından yararlanın.

Diğer sunucu çözümlerinde bir tek fiziksel sunucu söz konusuyken bulut sunucu birden fazla sayıda sunucudan oluşan bir havuzdan oluşur.

Bir web sitesinin içeriği birden fazla sunucuya dağıtılır. Ağda bulunan sunuculardan birinin bir arıza sonucu çalışmaması durumunda, havuzdaki diğer sunucular sayesinde web siteniz kesintisiz yayınlanmaya devam eder. Oluşabilecek veri kayıplarının önüne geçilir.

  • Bulut sunucuda barındırılan web siteleri; sunucu kaynakları bakımından diğer kullanıcılardan etkilenmezler; RAM, CPU ve SSD Disk alanı gibi kaynaklar tamamen kullanıcıya özeldir.

  • Yüksek RAM ve İşlemci gerektiren uygulamaları sorunsuzca çalıştırılabilir

  • Elektrik, hat kesintisi ya da kopması durumunda sunucunuz aktif olmaya ve erişilmeye devam eder.

  • Herhangi bir donanım arızası oluşması durumunda hiçbir aksama olmadan yayın yapmaya devam etmektedir.

  • Tamamen izole ve güvenli bir yapıda çalışırlar.

Kayıt Ol
cloud sunucu avantajları

Hızlı & Güvenli Bir Çözüm

Siz de E-ticaret sitenizi Cloud Sunucu altyapısına sahip

daha hızlı ve güvenlikli bir E-ticaret sitesine taşımak ister misiniz ?

hızlı web siterleri

Hızlı Web Siteleri

Bulut sunucular, SSD teknolojisini kullandığı için, sisteme erişim ve veri okuma hızı çok yüksektir. Web sitenize bağlanmak isteyenler daha hızlı bağlanabilecektir.

sınırsız alan

Sınırsız Alan

Sanal sunucu hizmeti verildiği için veri kaydı yapıldığında, kullanılan alan sürekli genişleyecek ve sınırlama yaşanmayacaktır.

kesintisiz erişim

Kesintisiz Erişim

Bulut sunucular, güncelleme ve alan ayarlamalarını otomatik yaptığı için veri barındırma ve yönetimlerini kesintisiz olarak sağlamaktadır.

güvenli

Güvenli

Bulut sunucular, yedeklenebilme özelliklerinde dolayı barındırdıkları tüm verileri yedekleyerek koruma altına almaktadır.

güçlü altyapı

Güçlü Altyapı

Bulut sunucu sistemleri, sanal sunucular üzerinden çalıştığı için donanım arıza oluşumları meydana gelmemektedir. Bunun için bakım ve teknik destek istemezler.

erişim trafiği

Erişim Trafiği

Web siteleri için en önemli konu daha fazla ziyaretçi sayısına ulaşabilmektir. Ziyaretçi trafiğinin yüksek verimlilikte oluşmasını sağlamaktadır.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım