Veri Güvenliği

Veri Güvenliği..


SSL

SITENANO sunucularında kullanılan SSL, kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferini temin ediyor. Kullanılan şifreleme, bankalarda kullanılan şifreleme standartları ile aynıdır.


Kullanıcı Erişimi

Sizin tarafınızdan kullanıcı olarak davet edilmediği sürece, kimsenin hesabına erişim sağlanmaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, yetkilendirilmiş SITENANO personeli vereceğiniz erişim izini üzerine destek amacıyla verinize ulaşır.


Kullanıcı Şifreleri

Kullanıcıların güçlü şifre yaratması beklenmektedir ve yarattıkları şifrelerin gizliliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur.


Veri Paylaşımı

Veri gizliliğini gizlilik politikamız çerçevesinde korumayı taahhüt ediyoruz. Kullanıcılarımıza, iş ortaklarımızla birlikte katma değerli hizmetler sunuyoruz, bu hizmetlerin kullanımı esnasında bu firmalarla doğal olarak bir veri paylaşımı sözkonusudur. Onun dışında, verilerinizi hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşmıyoruz.


Ağ Güvenliği

Dışarıdan gelebilecek sanal saldırılara karşı ağ güvenliği Cloudflare yoluyla sağlanıyor. Böylelikle sistemimizi ve kullanıcılarımızı koruyabildiğimiz bir güvenlik duvarı yaratmış oluyoruz.


Veri Yedeklemesi

Olası teknik problemlere karşı verileriniz günlük olarak yedeklenir ve her bir yedek 2 hafta süreyle saklanır.


Verileriniz SITENANO'da güvende

SITENANO ile verileriniz bilgisayarınızda depolanmaz. Böylece bilgisayarınızın bozulması, çalınması ya da kaybolması durumunda dahi verileriniz tamamen güvende kalır.


Verilerinizin güvenliği için:

Kimsenin tahmin edemeyeceği şifre belirleyin

Şifrenizi kimse ile paylaşmayın

Şifrenizi herhangi bir kağıda yazarak ortada bırakmayın.

Tarayıcınızı güncelleyin.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım