Ücretsiz E-ticaret Hizmeti

İşletmenizi e-ticarete geçirmek için bir fırsat

"ücretsiz eticaret" hem de profesyonel bir altyapı ile, iyi bir başlangıç için deneyin.

1 yıl ücretsiz e-ticaret kayıtlarımız 01.06.2021 tarihine kadar olan başvurular için geçerlidir.

ÜCRETSİZ E-TİCARET DETAYLI İNCELEBİR TEMA SEÇ VE BAŞLA

Ücretsiz E-ticaret

Yeni başlayanlar için 1 yıllık kullanımı ücretsiz profesyonel e-ticaret sistemidir. Standart e-ticaret gereksinimlerinin birçoğu mevcuttur.

Ücretsiz + Eklentiler

₺ ile belirtilen eklentilerin her biri ücretsiz e-ticarete ek olarak satın alınabilir. (i) işaretli ürünler için fiyat sorunuz.

Tamamen ücretsiz özellikleri içerir. Maksimum 1 yıl kullanılır. İlave eklentiler satın alınabilir.

Ücretli bir ürün seçmeniz halinde bu sütundaki özellikleri kullanırsınız.

Aylık Ücret

0

/ 1 yıl ücretsiz

300

/ `den başlayan yıllık fiyatlarla

STANDARD ÖZELLİKLER

Cloud Sunucu Altyapısı

Content Delivery Network ( CDN)

Sınırsız Ürün Ekleme

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

50 GB

100 GB

Web Alanı / Veri Alanı

5 GB

10 GB

E-posta Hesapları

-

-

-

Ticket & Telefon Desteği

Kurulumdan, ilk e-ticaret satışınıza kadar ihtiyaç duyabileceğiniz ilk adım desteğidir.

Ticket

Ticket

Responsive E-Ticaret Sitesi

Sitenano`da e-ticaret siteleriniz tüm mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışır. Müşterileriniz masaüstünde olduğu gibi tablet ve cep telefonları üzerinden de sorunsuz alışveriş yapabilirler.

256bit SSL Güvenlik Sertifikası

Ödemeler ve veri güvenliği söz konusu olunca kullanımı zorunlu olan 256-Bit-Ssl sertifikasını sizin için sağlıyoruz. Sertifika sadece çevrimiçi ödeme alan kullanıcılarımıza değil, bütün e-ticaret faaliyeti yürüten kullanıcılarımız için yapılır. Ücretsiz e-ticaret hizmetleri Cloudflare SSL ile sertifika edilmektedir.

Yönetim Paneli Mobil Uygulaması

Müşterilerinizin mobil cihazlarla sipariş verdiği bir ortamda sizi masaüstü bir ekrana bağlamak ne kadar doğru? Sitenano`da yönetim paneli hem masaüstü cihazlarla, hem de mobil cihazlarla uyumludur.

EK ÖZELLİKLER

Çoklu Fotoğraf Yükleme Modülü

Çoklu seçim veya sürükle bırak şeklinde bir ürüne ait birden fazla fotoğrafı tek seferde yüklemeyi sağlar.

Excel Ürün Aktarımı

Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel listesinden ürünlerinizi, stoklarınızı, fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Renk, beden, model veya vb. şeklinde ürün gruplarınıza göre oluşturacağınız seçeneklerle ürünleriniz üzerinden filtreleme imkanı sunabilirsiniz.

Ürün Karşılaştırma Modülü

Müşterilerinizin sitenizdeki ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz.

CMS - İçerik Yönetimi Çözümleri

CMS - İçerik yönetimi ile firmanız hakkındaki bilgi sayfaları, iade şartları gibi içerik sayfalarını oluşturabilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.

Alışveriş Teklif Modülü

Ürün satmanıza gerek kalmadan müşterilerinizden, bayilerinizden ya da çözüm ortaklarınızdan tahsilat yapabilir, online mağazanızı sanal pos cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Detaylı Kargo Yönetimi

Kargo firmalarının fiyatlandırma listesine göre iller bazında ücretlendirme yapabilirsiniz. Birden fazla kargo firmasını aynı anda kullanabilir, ürünlerinizi desi veya ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.

Ürün İadesi Yönetimi

Satın aldığı ürünlerde geçerli bir kusur sebebiyle iade etmek isteyen müşterilerinizin iade süreçlerini takip edebilmenizi sağlar.

Varyantlı Stok Takibi

Ürünlerin renk, beden ve benzeri özelliklerine göre stoklarının ayrıştırılması, satış ve takibi

Mobil E-Ticaret Sitesi

Sitenano'da tüm siteler responsive tasarım ile hazırlanmıştır. Ancak mobil siteler her bir detay sayfası mobil erişimlere göre tamamen özel olduğundan uygulamalara çok benzerdir.

ARAÇLAR

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Ürünlerde Otomatik Meta Alan Bilgisi Oluşturma, Tüm Sayfalarda Anahtar Kelime,Tanım Alanlarının Yönetimi, Tüm Sayfalarda Bağlantı Adresini Belirleyebilme, Rich Snippets, Ürün Etiket Modülü, Breadcrumb Özelliği, Robots.txt Yönetebilme, Resim Sitemap Oluşturabilme

İstatistik ve Raporlama

Sayfanızdaki ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, haftalık ve aylık olarak takip etmenizi sağlar. Satış raporları, üye ve ürün bazlı raporları alabilirsiniz.

Fatura Yazdırma Modülü

Fatura yazdırma modülü ile bir muhasebe programına ihtiyaç duymadan, kendi faturanızı oluşturabilir aldığınız siparişlerinizi faturalandırabilir, online yazdırabilirsiniz.

Analitik Yönetim Araçları

SEO > Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçlardır. Yandex Metrica, Google Search Console - Analytics entegrasyonu, meta tanımlama, site haritası ve benzerleridir.

WhatsApp Sipariş

Ziyaretçileriniz sitenizdeki WhatsApp modülü üzerinden sizinle daha kolay bir şekilde iletişime geçebilirler.

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONLARI

Facebook Mağaza Entegrasyonu

Ürünlerinizi facebook üzerinden tanıtabilirsiniz.

Sosyal Medya Bağlantısı

Facebook Connect, Twitter Connect, Google Connect

Pinterest Entegrasyonu

E-ticaret sayfanızda bulunan ürün ve kategorilerin sayfanıza ait Pinterest hesabına eklenmesini sağlar.

SATIŞ

Mağazadan Satış

Mağazanıza gelen müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden veya sayfadan barkod ile veya ürün arama ile ürün satışı yapabilmenize olanak verir. Müşteri cari kart açılışı, satış ve stoklardan düşülmesi aynı anda tek ekrandan gerçekleştirilebilir.

Ürün Kombinleri Oluşturma

Kombin ürünlerinizi, takım ya da hediyeli ürünlerinizi kolay bir şekilde tek ürün olarak oluşturabilir ve satışını yapabilirsiniz.

Hazır Sepet Linkleri Oluşturma

Bir sayfa yöneticisinin veya kullanıcısının oluşturduğu bir ürün demetini başka bir kişiye link ile paylaşması içindir.

İlgili ürün, İkame ürün, Ürün Aksesuarları seçme

Her ürün için ayrıca belirleyebileceğiniz tavsiye ürün grupları oluşturma

Fiyat ve Stok Alarmları

Ürünlerin fiyatları düştüğünde ilgili kullanıcılara gönderilen bir uyarıdır. Aynı şekilde stokta olmayan bir ürün yeniden stoklara eklendiğinde bu ürün hakkında takip olan kullanıcılara stok geldi mesajı gönderilir.

Ön sipariş ve ardısmarlama

Satmak istediğiniz ürün ileri bir tarihte stoklara gelecekse, yasal süreç içinde ön satış talebi açabilir ve siparişleri toplayabilirsiniz. Ek olarak bir ürün siparişi için stok yeterli değil veya yoksa, yine de sipariş alımı için ürünü satışa açık tutabilirsiniz.

Pazarlama / Promosyon Ayarlama

Pazarlama ve promosyon eki sayesinde sepete, ürüne, kategori ve markaya göre farklı kampanyalar tanımlayabilirsiniz.

Sepet / Sipariş Hatırlatma

Kullanıcıların sepetlerinde henüz alışverişlerini tamamlamadıkları ürünleri onlara hazır sepetlerinde bekleterek, alışveriş hatırlatması yapabilirsiniz.

Otomatik Satış / Abonelik

Herhangi bir e-posta adresi üzerinden belirlediğiniz tutar ve taksit sürelerine göre otomatik hatırlatma ile ödeme alabilirsiniz.

ÖDEME SİSTEMLERİ

Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

Kredi kartı ile ödemelerini henüz alamıyor musunuz? Alternatif ödeme seçeneklerimiz arasında banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme alabilirsiniz. Dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.

TR Banka ve Kredi Kartı İle Satış

Sitenano sanal pos hizmeti sunan tüm yerli ve yabancı bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve kolayca çalıştırabilirsiniz.

*Tüm TR banka posları için yıllık tek bir ücret alınır.

Ödeme Servis Sağlayıcıları

PayPal, Payu, Masterpass, Garantipay, Iyzico, iPara, Paytr, Payme, Paynet ve benzeri ödeme servis hizmetleri entegrasyonu

*Her bir ödeme servisi entegrasyonu için tek bir yıllık ücret alınır.

Google Merchant Center Entegrasyonu

Google Merchant Center verisi ile ürünlerinizi Google`a aktarabilir, Google Alışveriş Reklamları`na ve diğer Google hizmetlerine erişebilirsiniz.

ENTEGRASYONLAR

Google Arama Hacmi Entegrasyonu

Sitenizdeki ürünlerinizi kategori, koleksiyon veya arama motorlarındaki sonuçlara göre etiketleme yaparak otomatik bir benzer ürün filtrelemesi sunabilirsiniz. Burada kullanacağınız tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelime olarak listeleneceğinden ziyaretçilerinizde bir artış da sağlayacaktır.

Türkiye Pazaryeri Entegrasyonları

N11, Hepsiburada, GittiGidiyor, Trendyol Entegrasyonu

Pazaryeri sayfalarında bir hesabı olan tüm e-ticaret kullanıcılarımız için hazırlanmış bir entegrasyon paketidir. N11, Hepsiburada, GittiGidiyor, Trendyol'da bulunan mağazalarınızda ürünlerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz.

*Her bir pazaryeri entegrasyonu için yıllık ücretlendirilir.

Türkiye Kargo / Lojistik Entegrasyonları

Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo

Kargo entegrasyonları ile sipariş bilgilerinizi çalıştığınız kargo firmasına hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Müşterilerinizi siparişlerinin teslimat aşamaları hakkında bilgilendirebilir, kargo çıkışlarınızı daha hızlı yapabilirsiniz.

*Her bir kargo entegrasyonu için yıllık ücretlendirilir.

Global Pazaryeri Entegrasyonları

Amazon, Aliexpress, Ebay Entegrasyonu

Dünyanın en büyük pazaryerleri de entegrasyon hizmetlerimiz arasındadır. Amazon, Aliexpress, Ebay de bulunan mağazaları için de büyük bir iş yükünden uzak kalarak tam bir yönetim sağlamış olursunuz.

*Her bir global pazaryeri entegrasyonu için yıllık ücretlendirilir. Ayrıca kurulum ücreti alınabilir.

Global Kargo / Lojistik Entegrasyonları

DHL, Fedex, UPS

Dünyanın en büyük pazaryerleri de entegrasyon hizmetlerimiz arasındadır. Amazon, Aliexpress, Ebay de bulunan mağazaları için de büyük bir iş yükünden uzak kalarak tam bir yönetim sağlamış olursunuz.

*Her bir global kargo entegrasyonu için yıllık ücretlendirilir. Ayrıca kurulum ücreti alınabilir.

Tedarikçi Entegrasyonları

Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz. Ürünlerinizi ve bilgilerini sitenize ya da dışarı aktarmanızı sağlar. XML modülünü, tedarikçilerinizden ürün alırken ya da ürünlerinizi başka bir siteye aktarırken kullanabilirsiniz.

*Her bir tedarikçi entegrasyonu için yıllık ücretlendirilir.

Muhasebe ve ERP Entegrasyonları

Muhasebe-ERP entegrasyonları sayesinde e-ticaret sitenizdeki stok ve sipariş düzenlemeleri için ekstra vakit harcamaz, zaman ve maliyetten tasarruf sağlarsınız.

*Her bir muhasebe veya erp entegrasyonu için yıllık ücretlendirilir. Ayrıca kurulum ücreti alınabilir.

Diğer Entegrasyon Talepleriniz

Excel Ürün Aktarım Robotu

Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.

RAPORLAR

Satış raporları

Günlük, haftalık, aylık satış raporları alabilirsiniz.

Üye raporları

Yeni üyeler ve ilk siparişler, önceki üyeler ve siparişlerini rapor şeklinde alabilirsiniz.

Ürün raporları

Ürün, kategori, özellik, marka ve stok bazlı satış raporları alabilirsiniz.

E-ticaret sitenizi ön ödeme şartı olmadan anında kurun!

e-ticaret planınızı seçin

E-ticaret Planınızı Seçin

Ücretsiz veya bütçenize göre ücretli e-ticaret planlarından birini seçin.

E-ticaret Planları
temanızı seçin

Temanızı Seçin

Ürün grubunuza en yakın olanı veya beğendiğiniz temalardan dilediğinizi seçin.

Temanızı Seçin
sitenizi oluşturun

Sitenizi Oluşturun

Sitenizde kullanıma hazır bulunan tüm standart özelliklerle eticaret sitenizi kullanmaya başlayın.

Sitenizi Oluşturun
destek ve yayın

Destek ve Yayın

Bir sorunuz mu var? Hiç merak etmeyin, yönetim paneliniz üzerinden destek ekibimiz ile anında iletişime geçin.

E-ticaret Sitenizi Kurun
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım